Shitet banesa ne Fushe Kosov

Shitet nga: Banesa 22 Shk 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 51 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa ndodhet ne bresje te fush kosoves afer ambullantes dhe komunes se re eshte ne katin e 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim