Shitet banesa ne Fushe Kosove afer shkolles Mihael

Shitet nga: Joni 10 Tet 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Fushe Kosove
Sipërfaqe: 58 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Bodrum, Interfon
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne Fushe Kosove afer shkolles Mihael Grameno
Eshte kompleks i tregtis
Ka 1 sallon 1 dhom te fjetjes kuzhine banjo dhe koridor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim