Shitet banesa ne Fushe Kosove

Shitet nga: Minator 20 Gsh 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

29 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rruga Molla Kuqe"Arditi"hy C nr 727
Sipërfaqe: 61 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne Fushe Kosove rruga Molla Kuqe "Arditi"hy C nr 727,kati 7 ,61 m2 .Banesa ka nje sallon ,nje dhome gjumi ,kuzhinen,shpajzin,nje banjo dhe ballkonin.Banesa eshte e re dhe e pa shfrytezuar.Qmimi 29500.Nr kontaktues 044 358 358
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim