Shitet banesa ne Fushe Kosove

Shitet nga: Banesa 26 Shk 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 51 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa edhe afer ambullantes dhe komunes se re ka korridor ballkon dhom gjumi dhom ndenjes kuzhin banjo dhe podrum ndodhet ne katin e 3 pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim