Shitet banesa ne fushe kosove

Shitet nga: Banesa 02 Sht 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 51 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Bodrum
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa edhe afer komunes se re dhe ambullantes ne bresje ndodhet ne katin e 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim