Shitet banesa pagesa mund te behet me keste

Shitet nga: C21 10 Gsh 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Fush Kosove
Sipërfaqe: 92 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa dy dhoma gjumi salon me kuzhine banjo dhe depo, poashtu kemi edhe planimetri te ndryshme dhe kate te ndryshme te cilat mund ti paguani me keste simbas marreveshjes, qmimi varet se sa eshte pagesa fillestare poashtu edhe katin te cilin e zgjedhni.

044803003
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim