Shitet banesa prej 115m ²

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencion për patundshmëri DORDOLECI 07 Dhj 15:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qendër
Sipërfaqe: 115 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa e cila gjindet në Qendër të Fushë Kosovës 30m mbrapa SH.F “Mihal Grameno” në rr “Enver Maloku”
Banesa i ka 115 m ², dhe është në katin e shtatë, Posedon ashensorë që përdoren vetëm nga banoret me kartela dhe posedon ngrohje qendrore me rrymë

Banesa përbëhet prej:

1-Sallon me Kuzhine
3-Dhoma të gjumit
1-Shpajz
1-Banjo
2-Ballkona
1-Koridor

Investitor i kompleksit është Firma “NUHI”
Banesa e ka pamjen nga Lindja dhe Perëndimi ka parking rreth banesës.
Çmimi i Banesës është 45,000 € i negociushëm
Pranohet kompenzim me ndonjë truall ose objekt në magjistralen Prishtinë-Ferizaj Çmimi me kompenzim është 50,000 €

Për më shumë informata:

Agjencion për patundshmëri DORDOLECI

Rr. Ahmet Krasniqi nr. 7,
10000, Prishtinë, Kosovë

+386 43 221 311
+377 44 221 311 ( Viber & WhatsApp )
+386 49 221 311

info@dordoleci.com
www.dordoleci.com
www.facebook.com/DordoleciPatundshmeri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim