Shitet banesa te salloni mobileve hajdini com

Shitet nga: Shaban 22 Tet 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

410 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Shitet banesa 74.63 m2 te salloni mobileve hajdini
Sipërfaqe: 74.63 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa 74.63 m2 ne katin e 7 ka 2 dhoma gjumi sallon kuzhin banjo tarras dhe korridor posedon lift dhe uj 24/7 pritet te perfundoj brenda 3 muajve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim