Shitet banesa

Shitet nga: Bedri 16 Jan 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen ne fushe kosove afer stacionit te policis , banesa gjendet ne katin e 4 dhe osht 86m2 posedon sallon me kuzhin bashk ,dy dhoma gjumi ,banjo, shpajz, tarrace , qmimi 34000 euro , i diskutushem , vetem blers serioz le te lajmrohen!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim