Shitet shtëpia

Shitet nga: Valon 24 Qer 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 240 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet shtëpia në Fushë Kosovë 240m2 shtëpia është shum e shfrytëzueshme, kati i parë: Garazh, dhom gjumi, sallon kuzhinë, banjo, kati i dytë 3 dhoma gjumi me terasa dhe banjo, është lagje e urbanizuar në të cilen gjenden 11 shtëpia të njejta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim