Shitet

Shitet nga: Sahit 23 Gsh 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 52 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Fushë Kosovë
Dy Banesa dy dhomshe fushkosov tek viva fresh store e gatshme per banim kati i 4dhe 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim