Shtitet banesa 3dhomshe 92m

Shitet nga: Osmani 04 Shk 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

43 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Hajrullah Zymi
Sipërfaqe: 92 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa ka:
Sallon dhe kuzhine
2 dhoma gjumi
1 banjo
1 ballkon
koridor.

Per me shume info rreth qmimit mund te kontaktoni permes Viber ne numrin e cekur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim