Urxjent shitet BANESA me qmim shum te volitshem

Shitet nga: burim 21 Pri 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Fushe Kosove
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa gjendet skaj shkolles Mihail Grameno . Banesa ka 70m2 , kati 4 dhe 5 me pamje shum te mir nga lindja . Banesa shitet me qmim shum te volitshem.
pozit perfekte .
Tel 044/260-959
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim