banes lir e mir

Shitet nga: Bardh 18 Shk 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: apollonia A 21
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Fushë Kosovë
shes banesen ne lagjen apolloni A21 hyrja dyt kati 4 banesa asht e gatshme per banim eshte ndertim i tregtis posedon nje sallon dy dhoma gjumi nje ballokn dy banjo dhe nje shpajz banesa asht e re per me shum muni me kontaktu ne tel. ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim