banes me qira

Shitet nga: egzon 19 Pri 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   190 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj banese me qera ne rrugen kryesore prishtine- fush kosove te interexi, banesa ka dy dhoma gjumi, sallon, kuzhine ,koridor, banjo dhe terase per informata me te hollsishme kontaltoni ne nr. 045/569-096.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim