banesa ne shitje

Shitet nga: milaim 05 Gsh 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: fushkosove
Sipërfaqe: 88 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa afer shkolles mihal grameno.Banesa ka dy dhoma, banjo, ballkon, sallon dhe kuzhin.
banesa ka gjiithsej 88m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim