banesa ne shtije!!

Shitet nga: gani 08 Jan 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

31 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: rruga dardania
Sipërfaqe: 62 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Fushë Kosovë
banesa osht e ndertimit te ri investitori cima kompani ne bashkpuni me baumarket,posedon 1 sallon me kuzhin (kuzhina e montuar ),nje dhome gjumi ,nje banjo,nje shpaiz,ballkon me qasje nga dhoma e dites si dhe dhoma e gjumit, hymja posedon lift dhe mirmbajtes. ne banesa nuk ka banuar njeri me par

NE foto nuk eshte e vendosur kuzhina pasi jan foto te vjetra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim