Banese ne Fushe Kosove -SHITET-

Shitet nga: Ndriqimi Dje 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa ka 2 dhoma gjumi 1 sallon e kuzhin banjo koridor dhe ballkon banesa është ne katin e parë banesa posedon gjitha dokumentet e duhura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim