banese ne shitje ne apollonia A 20

Shitet nga: banesa 11 Jan 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 61 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne Fushe Kosove
Banesa gjindet ne kompleksin Apollonia A 20, ne katin e dyte dhe posedon
Dhome dite
Kuzhine
Dhome gjumi
Korridor
Banjo
Ballkon te mbuluar
Parking te mjaftueshem perbrenda komplexit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim