blej banes ne fush kosove deri 30 mij euro

Shitet nga: daja 15 Shk 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: rr.dardanis
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re
Komuna: Fushë Kosovë
kerkojm te blejm banes ne fush kosove me 50 perqin te gatshme banesa duhet te ket leje ndertimi dhe dokumenta ne rregull kvadratura duhet te jet e sakt gjysma e pageses se mbetur paguhet deri ne fund te vitit 2017 kuptohet leket nuk ipen te gjitha deri sa nuk bahet bartja kati i deshiruar jo ma shum se i dyti do te thot i treti nga toka ata qe kan interesim ne tna shkruajn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim