leshoj banesen me qira te ambullanta f.kosov

Shitet nga: mivete 24 Jan 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   52 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 97 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
banes ne f.kosov ka dy dhoma gjumi sallon me kuzhin dy banjo koridor dy terasa plus podrum gjendet te sh.shendetit ka shkollen afer qerdhen si dhe komunen e re eshte me material te fort ka plloq masive muri pej muri ka izolim nuk nihet ka dokumentacion te rregullt. viber+38649571452. ka nxemje qendrore me rrym. eshte ne katin e 1 97m banesa eshte e leshuar me qera 300 e ne muaj pagesa behet gjdo 6 muj nga nje nderkomtar per te interesuarit banesen mun ta vizitojn mas ores 18.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim