shes banes e gatshme per banim

Shitet nga: hajrush 21 Sht 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75.20 m2
Komuna: Fushë Kosovë
banesa ket ket renditje sallon kuzhin dy dhoma gjumi ni bllkon banjo dhe koridor esht ndertim i ri e pa mobiluar e gatshme per banim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim