shes banes e gatshme per banim kati i 9

Shitet nga: hajrush 30 Gsh 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: afer shkolles mihajl grameno
Sipërfaqe: 75.20 m2
Komuna: Fushë Kosovë
shes banes e gatshme per banim e pa mobiluar esht ndertim i ri ka ket renditje para dhoma dy dhoma gjumi sallon e kuzhin teras dhe banjo lifti esht n funkion mundem me ndrru edhe me shtepi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim