shes banese

Shitet nga: rushit ukshini 05 Nën 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa 70 m.kati I dyt .rruga enver maloku.27 000 e .tel viber +381 62 84 54 500 dhe 063 779 00 45
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim