shes banesen

Shitet nga: bardhii 16 Jan 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: apollonia A21
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen ne f.k ne lagjen Apollonia Blloku A21 banesa eshte e gatshme per banim posedon dy dhoma gjumi 2 banjo nje sallon dhe nje shpajz metri katoro ne kete banes eshte neto eshte ndertim i ri nga kompania TREGTIA. Beje edhe ndonje kompenzim. Ka hapsir gjelbruese e cila eshte parapae te ndertohet ka vend per parkim dhe te gjitha mundesit qe ju nevoiten banesa gjinded ne katin e 4.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim