shes banesen

Shitet nga: genti 29 Jan 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Apollonia A 21
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen ne fush kosov apollonia A 21 ndertim i tregtis banesa posedon 1 sallon 2 dhoma gjumi 2 banjo 1 shpajz dhe nje ballkon banesa asht e gatshme per banim qmimi shum i arsyeshem dokumetat ne rregull. Ju mirpresss
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim