shes banesen

Shitet nga: hysen ramabaja 13 Pri 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Fushekosove
Sipërfaqe: 59 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen 59 m2 kati i katerte.Banesa ka kete renditje: kuzhine te ndare,sallon me trapezari,dhomen e gjumit,banjo dhe ballkon te madh 7m qe eshte shume funksional,
Banesa po ashtu ka tharesen e teshave si lloj shpajzi dhe podrumin dy pjesesh.Ka uje 24 ore dhe nxemjen qendrore me rryme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim