shesa banesen 85m2 kati i pare

Shitet nga: banesa 12 Jan 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

460 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Ndërtesë e re
Komuna: Fushë Kosovë
shes banesen ne fushkosov 3 dhomshe 85m2 kati i pare me pamje kah lindja . çmimi 460 euro m2 tel.viber +37744160098 dhe 044449949
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim