shesim banesa ne fush kosov 440m2

Shitet nga: xxxx 27 Dhj 00:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: dhe me shum
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Fushë Kosovë
shesim banesa ne fush kosov rruga xhemail mustafa afer viva fresh store /banesat i kemi një dhomshe dhe dy dhomshe te vogla metri katror ëshë 440€ kesh per ma shum kontaktoni ne numrin +37745438449 gjendemi ne fush kosov ju faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim