shesim dyer italiane klasike moderne dhe elegante

Shitet nga: dyer italiane 22 Nën 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

119 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: shesim dyer te brenshme italiane .klasike moderne
Sipërfaqe: 1 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shesin dyer te brendshme klasike .moderne dhe elegante . Dyert shiten me montim dhe pa montim .ne ter teritorin e kosoves transporti gratis . Bejm edhe kompenzim me vetura . Per me shum info kontaktoni numrin 044 888 375
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim