Shitët Banesa në Fushë Kosovë të Viva Fresh Store

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: IShqipe Agency Dje 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Fushë kosovë
Sipërfaqe: 66 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Fushë Kosovë
Agjensioni per Patundshmëri iShqipe!
Shitët Banesa në:Fushë Kosovë afër supër Marketit"Viva Fresh Store" të Furra "Europa"
Banesa është e komplet e mobiluar ,me hapsirë 65m2 e cila ndodhët në katin nr:6 ashensori punon 24 orë.
Banesa është në proqesin e legalizimit e cila shitët vetëm me te holla të gatshme,si dhe me ndonjë veturë me qmim deri në 5000€
Përbehet me ketë rënditje:
Dhomë Gjumi
Sallon me kuzhinë
Banjo
dhe Balkon.
Qmimi:është 30.000€. i (Negocishëm)
Numrat e kontaktit janë:
Viber/+37744 199-309
044/199-309 049/705-464
E-mail: ishqipe.agency@hotmail.com
Të gjitha ofertat e Agjensionit tonë i gjeni në faqën zyrtare në Facebook:
Agjensioni për Patundshmëri iShqipe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim