shitet banesa 74.63 te salloni hajdini

Shitet nga: shaban 25 Nën 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

410 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: te salloni mobileve hajdini
Sipërfaqe: 74.63 m2
Komuna: Fushë Kosovë
shitet banesa e gatshme per banim Brenda 1 muaji me lokacion te shkelqyer te salloni mobileve hajdini com ka hapsir parkingi perreth te mjaftushem gjithashtu garazhd banesa o ne katin e 7 ka 2 dhoma fjetje sallon kuzhin banjo korridor dhe tarras ka lift dhe uj 24/7.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim