shitet banesa 83m2 ne katin e3 pranojm ni vetur

Shitet nga: fadil 08 Gsh 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Fushë Kosovë
shitet banesa ne katin e 3 83m2 posedon sallon kuzhin 2 dhoma gjumi banjo shpajz dhe ballkon
banesa eshte ne perfundim e siper pranojm edhe ni vetur si kompenzim
Nr kontaktues 044671000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim