shitet banesa ndertim i ri

Shitet nga: shaban 27 Gsh 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 74.63 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Fushë Kosovë
shitet banesa ndertim i ri e gatshme per banim brenda 3 muajve. banesa gjendet ngat sallonit te mobileve hajdini com banesa ka 2 dhoma gjuma kuzhin sallon tarras korridor dhe banjo posedon nxemje qendrore uj 24/7 lift hapsir parkimi rreth baneses gjithashtu egziston munsia e blerjes se garazhes varet nga marrveshja banesa o ne katin e 7 sa i perket dokumentacionit gjithqka o ne rregull.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim