Shitet banesa në Fushë Kosovë te Komuna e re

Shitet nga: Agjensioni "Vlera" Sot 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 93 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Kodi 0190

Shitet banesa 93m2 në Fushë Kosovë, kati 3, afër Komunës së re. Ka në përbërje dhomë dite, 2 dhoma gjumi, terasë, depo, banjo dhe wc ndaras.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim