shitet banesa te salloni mobileve hajdini

Shitet nga: shaban 11 Dhj 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: te salloni mobileve hajdini
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Fushë Kosovë
shitet banesa e gatshme per banim Brenda 2 muajve me lokacion te shkelqyer te salloni mobileve hajdini com ka hapsir parkingi perreth te mjaftushem gjithashtu garazhd banesa o ne katin e 7 ka 2 dhoma fjetje sallon kuzhin banjo korridor dhe tarras ka lift dhe uj 24/7.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim