shitet banesa

Shitet nga: mollakuqe 16 Nën 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa 70 m.kati I dyt..prapa shkolles mihail grameno.rr enver maloku..cmimi 27000euro.banesa ka sallon nje dhom gjumi.banjo shpajz dhe ballkon tel +381 62 779 00 45 dhe viber +381 62 84 54 500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim