shitet banesa

Shitet nga: banesa 05 Dhj 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 62 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne f.k ne kompleksin Apollonia A 20, ndertim I kompanise tregtia. Banesa gjindet ne katin e dyte dhe posedon parkingun e mjaftueshem
Banesa ka kete perberje:
-dhome dite me kuzhine
- dhome gjumi
-ballkon I mbyllur
- banjo
- kordidor
Eshte teresisht e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim