shitet banesa

Shitet nga: banesa 04 Shk 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: fush kosov
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Fushë Kosovë
URGJENT SHES BANES Ofert e Mire dhe e Lire
Shes Banes ne Fushe Kosove perball komunes , afer Policise , ne rrugen Metush Krasniqi , vend ideal per banim .
Banesa esht afer perfundimit , , ne katin 6 me lift .
sip - 68 m2 renditja dhom dite me kuzhin - dhom gjumi -mundesi mej nxirr dy dhoma gjumit banjo - ballkon - koridor .
Banesa esht ndertuar me standard te Eu ..
Perkthimi apo bartja behet ne menyre ligjore te Noteri .
qmimi 390 euro m2 pagesa komplet me kesh ..pranoj veture ndrim deri 7 mije euro
Banesa posedon edhe garazhen - garazha shitet ndaraz
kontakti - tel ose viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim