shitet urgjent

Shitet nga: rush 02 Dhj 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet bsnesa ne fkosove.rr enver maloku.prapa shkolles m.grameno...banesa ka sallon dhe dhom te fjetjes.banjo .shpajz dhe ballkon.e banueshme.banesa ka 70 m gjendet ne katin e dyt....cmimi 27 000eu.
tel +381 63 779 00 45
Dhe viber +381 62 84 54 500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim