shitet

Shitet nga: ardian 20 Sht 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 66,70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa me dy dhoma gjumi sallon dhe kuzhinë, ballkon.
Banesa esht e mobiluar.
Banesa esht ne kati e 6,Veri Perendim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim