shitet

Shitet nga: Albert 06 Nën 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ashensor, E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen 55 m2 ( 1 dhomë gjumi sallon me kuzhine) banesa gjendet ne kompleksin Euro Invest perballe Viva Fresh gjendet ne katin e 7 e mobiluar dhe e gatshme per banim !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim