Dyere per Garazha

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: GERMAN DOORS 16 Mar 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
GERMAN DOORS ben montimin e te gjitha dyerve te Garazhave me dimenzione te ndryshme si dhe dyrve senzorike me sendvich panel Italian TECHNO PANEL dhe motorrave te firmave italiane si VDS,NICE me garancion 10 vjecar ne panel motorr dhe konstruksion.INFO : Germandoors1@gmail.com
Germandoors@outlook.com
Facebook : www.facebook.com/Germandoors.ks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim