Garazha ne Fushe Kosove

Shitet nga: Bekim 18 Gsh 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Adresa: Shitet garazha ne Fushe Kosove
Sipërfaqe: 17.5 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Urgjentisht shitet garazha ne objekt banesor, ne Bresje (Fushe Kosove) afer Shkolles dhe Ambulantes perballe banesave te reja te Perparimit.Garazha eshte ne objekt banimit, ndertesat e vjetra ne Bresje dhe ka 17.5 m2. Gjithashtu dyer te hekurit dhe asfalt deri para deres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim