Serr

Shitet nga: Jakup 04 Pri 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ndërtesë montuese
Komuna: Fushë Kosovë
Shes serren dhe gilinderat ..
044114022
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim