Urgjent shitet Garazha ne Fushe Kosove

Shitet nga: bekim 09 Krr 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë


Urgjentisht shitet garazha ne Bresje (Fushe Kosove) afer Shkolles dhe Ambulantes perballe banesave te reja te Perparimit.Garazha eshte ne objekt banimit, ndertesat e vjetra ne Bresje dhe ka 17.5 m2. Gjithashtu dyer te hekurit dhe asfalt deri para deres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim