Shtepia ne Fushekosove

Shitet nga: Hajriz Mjeku 26 Mar 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 470 m2
Numri i kateve: 4 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet shtepia ne Fushekosove ne rrugen ,,Fehmi Lladrovci '' nr 19 e pa perfunduar , kati i pare dhe i dyte jane lokale ndersa kati i trete dy banesa ku ne nenkulem mund te behet nje banese e madhe qnimi eshte sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim