12 ari truall per ndertim te banesave ose ndrim me

Shitet nga: N.N 08 Sht 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 0000 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Fushë Kosovë
12 arri truall, jam I interesuar ta leshoj per ndertim te banesave ose me bo ndrrim me banesa te gatshme ne F.Kosove, trualli gjindet ne Bresje mbrapa banesave te vjetra afer ambullantes dhe afer shkolles e cila eshte duke u ndertuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim