2 SHTEPI ME 1000 M2 TRUALL

Shitet nga: Egzon 18 Tet 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Fushë Kosovë
2 SHTEPI ME 1000 M2 TRUALL,

1) SHTEPIA 1 ESHTE NDERTIM I RI , E PERFUNDUAR SI FAZE E PARE ME MATERIAL CILESORE, SHTEPI ME PLAN AMERIKAN.
PERMBAJTJA: KATI I -Hyrja me erembrojtes,
Hapsira per garderobe,
Hapsira per instalime te ,ngrohjes
garazha,
Sallon me ballkon dhe dalje ne oborr,
Kuzhine ,
Banjo
KATI II- 3 dhoma gjumi me ballkon
Utility( dhoma per hekurosje),
Banjo ,
Kulmi me mundesi per shfrytezim per bibloteke ose dhome e punes.

2) SHTEPIA 2 ESHTE NDERTIM I VJETER POR KOMPLET E RENOVUAR .
PERMBAJTJA: Sallon me kuzhine
2 dhoma gjumi
banjo


135 m' larg magjistrales Fushe Kosove - Prishtine. Lokacioni eshte shume i pershtatshem , NDODHET NE MES TE 2 RRUGEVE(rr. Azem Bejta - rr. Abedin Rexha) ,mbrapa mobilerise Besi ose Ish mobilerise Murebest . Posedon qasje ne ujesjelles te Prishtines ne te dy anet, uje 24h pershkak te bunarit me hidrofor,
Vend jashtezakonisht i qete dhe i pershtatshem per banim.

Cmimi 200 000 euro.
Te interesuarit mund te lajmrohen ne:
Tel.. 049/ 399-043

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim