Adresa Sllatine e Madhe,Fushe Kosove

Shitet nga: Isuf 16 Pri 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shitet shtepia 250 m katror,me gjithsej 5 dhoma dhe dy banjo,uje te pishem.Ka gjisjen 18 ari oborr dhe eshte i rrethuar.eshte e shtier ne nje pjese te qene banuse.
Te interesuarti te lajmrohen ne numrat e telefonit 044 221 949 dhe ne 049 732 957
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim